Відпочинок у Тайланді

Categories Дозвілля, ПодорожіPosted on

LuAh32kCTXU
Тайланд – сонячна країна, яка знаходиться на березі Андаманського моря і Сіамської затоки. При владі з  1950 року перебуває король Пхуміпон Адульядет. Народ поважає свого монарха за що йому було дано титул «Великий», будь-які легковажні вислови у бік короля заборонені для місцевих жителів і туристів.
У Тайланді м’який тропічний клімат. Сприятливий період для відпочинку – з листопада по березень, тоді спостерігається мінімальна вологість, і повітря нагрівається до 25-30° С. У цей період також бувають дощі, але вже через кілька годин після опадів не залишається і сліду.
95% тайців сповідують буддизм, тому багато історичних пам’яток пов’язані саме з фігурою Будди. У столиці – Бангкоку знаходяться гігантські обрядові каруселі, храм Смарагдового Будди, де зберігається одна з найбільших святинь буддизму – статуя сидячого Будди. У місті більше 400 храмів: храм Золотого Будди, де знаходиться унікальна статуя Будди з чистого золота вагою 5,5 тонн, храмовий комплекс з гігантською статуєю лежачого Будди і багато інших. Цікаві храми знаходяться в загадковому місці Мехонгсон, де зберігаються священні мощі Буддди.
Тайці вітаються складаючи долоні один до одного і прикладаючи їх до грудей або голові. При цьому вони кажуть: «вай». Рукостискання тут не прийняті. Часті візити європейських туристів не залишилися без сліду і деякі тайці можуть помахати вам рукою і сказати: «хелло» або «привіт». Елементарні англійські і російські фрази тут розуміють, хоча звичайно не всі, а ті, хто часто працює з туристами. Тайці дуже привітні і сонячні. Вони обов’язково допоможуть Вам дістатися до потрібного місця і якщо зрозуміють, то з радістю дадуть відповідь на всі Ваші запитання. Тайланд не даремно називають країною усмішок, народ дійсно дуже щирий і позитивний.
При вході в храм або приватний будинок обов’язково слід зняти взуття. У Тайланді багато ченців, які не люблять підвищеної уваги до себе. Жінкам категорично забороняється розмовляти з ними.
Пляжі на всій території Тайланду дуже чисті і майже скрізь оснащені парасольками і шезлонгами. Море чисте переважно на островах. За чистотою та гігієною тут ретельно стежать.
Острів Самуї – пляжна перлина країни, він прикрашений каскадами водоспадів Хін Лат і На Муанг. Тут також знаходиться підводний парк Анг Тхонгта храм Ват Хін Нгу з величезною статуєю золотого сидячого Будди.
Поряд з містечком Накхонпатхом знаходиться найбільша в світі статуя Будди – Пра Патхом Чеді.
Паттайя – найпопулярніший в Тайланді пляжний курорт, в якому знаходиться курорт із заповідником слонів і парком Міні-Сіам.
Туристи часто відвідують Національний театр, Національний музей з колекцією тайського мистецтва, Тамманській університет, Музей науки, Музей шовку і парк Чатчуак. А також цікаві: фабрика латексу, фабрика шовку і фабрика спецій.
Популяних морські курорти – Ча-ам і Хуанін з палацом Клай Кангвон і храмом Ват Неранчарарама, в якому знаходиться найбільша в світі статуя шестирукого Будди. Туристи люблять також відвідувати печерний храм Сувані Куха і національний морський пар Крабі. Острови Симилан перетворені в морський національний парк.
Загалом флора і фауна країни унікальна і вражаюча. Тут можна зустріти екзотичних мавпочок, папуг, слонів, крокодилів. Окремо за бажанням можна відвідати зміїні, крокодилячі ферми. Відвідавши крокодилової ферми можна спостерігати за їхніми боями, які тут спеціально влаштовують. Найбільша у світі крокодиляча ферма знаходиться саме в Тайландському місті Самутпракарне.
Тайланд сміливо можна назвати «матір’ю орхідей», адже такої кількості різновидів варто пошукати.
Харчування характеризуються різноманітність кухонь. Тут можна знайти величезний асортимент традиційних страв, а також національні кухні. Ціни на продукти харчування доступні майже для кожного.
Чайові в ресторанах залишають рідко, найчастіше вони входять в загальний рахунок. Якщо в закладі харчування Ви розіб’єте посуд, в Тайланді не прийнято щоб клієнт платив за це.
Правила поселення в готель традиційні, обслуговування в них теж на хорошому рівні. Тризірковий готель часто прирівнюється до деяких п’ятизіркових європейських. Працівникам готелю прийнято давати чайові.
У Тайланді офіційно дозволена проституція. На вулицях можна знайти великий вибір повій з охоронцями. Повії надають сексуальні послуги різного характеру, агентства пропонують увазі клієнта каталог з усіма послугами. Також в країні багато трансвеститів і для них це є нормою.
Більшість тайців пересувається на мопедах, це дуже поширений транспорт в країні. При необхідності можна замовити мопед-таксі на трьох. Деякі готелі надають невеликий автобус, який відвозить туристів на пляж.
У Тайланді можна купити оригінальні сувеніри: ювелірні вироби, вироби з шовку, порцелянову кераміку, колекційні ляльки і різний антикваріат, різні варації фігурок з слонами. З продавцями варто торгуватися, ціну на сувеніри часто можуть зменшити.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *