10 абсурдних законів світу

Categories ЦікавеPosted on

Китай.
Ще з 1987 року тут діє закон про додаткове оподаткування пар, що вирішили завести більше однієї дитини. Закон був направлений на цільове зниження чисельності жителів Китаю і на боротьбу з перенаселенням країни.

Греція.
У вересні 2002 року тут був прийнятий закон про заборону відеоігор в інтернет кафе країни. У грудні 2003 року закон був переглянутий і тепер включає в себе не тільки цю заборону, але і заборону на всі електронні ігри взагалі. Таким цікавим способом місцевий уряд намагався боротися з чималим поширенням азартних ігор.

Франція.

Тут існує цікавий закон, що забороняє називати свиней в честь Наполеона.

Німеччина.
У Німеччині існує закон, згідно з яким подушки визнаються зброєю.

Ізраїль.
Тут заборонено чіпати ніс іншої людини в Шабат.

Свазіленд.
У Свазіленді існує закон, згідно з яким жінкам заборонено носити одяг, що якимось чином нагадує чоловічий. У разі, якщо жінку побачать у штанах, солдати вправі зірвати їх з неї на очах у всіх.

США, Каліфорнія.
Тут тваринам заборонено публічно спарюватися один з одним перебуваючи ближче ніж 500 метрів від будь-якого публічного закладу.

Філіппіни.
Власники автомобілів, будьте обережні роз’їжджаючи по дорогах Філіппін на своєму авто. Згідно з місцевими законами, ті, чиї номерні знаки закінчуються на цифру 1 або 2 не мають права їздити по дорогах по понеділках. Власникам номерів, що закінчуються на цифри 3 і 4 заборонено їздити по вівторках, 5 і 6 – по середах, 7 і 8 – по четвергах, 9 і 0 – по п’ятницях.

Японія.
Згідно японських законів, старший брат має право попросити руки дівчини молодшого брата і той не повинен проявляти ніякого невдоволення.

Великобританія.
У сполученому королівстві довгий час вважалося незаконним померти в будівлі Парламенту.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *