10 географічних аномалій Землі

Categories ЦікавеPosted on


Таємниця Бермудського трикутника розбурхує уми вже кілька століть. Однак, є на Землі й інші аномальні місця.

1.Зона Прейзера розташована в Каліфорнії в місті Санта-Крус. Компас у зоні веде себе досить дивно: в метрі від землі він точно показує сторони світу, але варто його опустити трохи нижче і стрілка змінює своє положення на 180 градусів.

2. Срібні колодязі розташовані в пустельному містечку Ресоф у Сирії. Вода в них давно вичерпалася. Глибину колодязів точно ніхто не знає. Якщо на ніч опустити в колодязь на мотузці відро брудної і навіть зацвілої води, то до ранку вона стає кришталево чистою і смачною.

3.Коли людина підіймається на вершину гори Джебель-Накуг на березі Червоного моря, пісок починає «стогнати» під ногами. Причина цього явища не відома.

4.Ворота Тонга в Полінезії є п’ятиметровими кам’яними блоками, що складені буквою «П» на галявині в центрі пальмових заростей. Кожен блок важить більше сорока тонн. Час обробки брил – 200 років до нашої ери.

5.В танзанійському селі Летолі в 1977 році палеонтологічна експедиція розкопала людські сліди, залишені 4 млн. років назад, тобто, коли предки людини просто не могли залишити таких слідів. Сліди доступні для огляду туристами.

6.Робозеро – місцевість, де в серпні 1668 ченці Кирило-Білозерського монастиря спостерігали «диво»: маневри вогненної кулі діаметром близько 40 аршин. Вона випускала промені до поверхні води Робозера, примхливо міняла свою яскравість, розміри і напрям польоту.

7.Об’ект Брузале в північній частині Вільнюса являє собою галявину серед високих ялин розміром 40 на 200 метрів. Аномальним місцем тут вважаються дві «плями» діаметром близько трьох метрів. В одній з цих плям люди виразно відчувають висхідний енергетичний потік, в іншій їх наче «притискає» до землі.

8. Пагорб у Волгоградській області, Синя гора (293м) постійно притягує до себе грозові хмари і розряди блискавок, впливає на самопочуття людей і поведінку тварин. Там іноді глухнуть двигуни у проїжджаючих автомобілів і у пролітаючих вертольотів.

9. Лощина Хейчжу в Китайській провінції Сичуань сумно знаменита тим, що не проходить і року, щоб в ній не зникли безслідно люди. Прилади зафіксували там спонтанні виділення із земних тріщин отруйних парів.

10. Про острів Барсакальмес, що знаходиться в північно-західній частині Аральського моря, складено велику кількість легенд і переказів, у яких йдеться про дивні події, пов’язані зі зміною нормального ходу фізичного часу. Місцеві жителі стверджують, що в минулих століттях втікачі, відсидівши на острові лише кілька років потрапляли до своїх постарілих рідним через десятиліття по тому…

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *