10 місць, де можна сховатись у разі кінця світу

Categories ЦікавеPosted on

Коли справа стосується всесвітнього апокаліпсису, всілякі провісники не скупляться на деталі того, як, де і коли це станеться. Але навіть якщо ви ретельно підготувалися до масового знищення і склали список того, що взяти з собою у випадку, якщо на Землю впаде метеорит або трапиться глобальна пандемія, ваш будинок можливо буде не найкращою фортецею.

Ось декілька місць, які можливо допоможуть збільшити ваші шанси на порятунок.

1. Юта, США
1

Можливо, у звичайному житті вам ніколи не спало б на думку звернутися до мормонам, але ці люди з усією серйозністю підготовлені до настання кінця світу. Так Рух Святих останніх днів в штаті Юта, в США, настійно рекомендує своїм членам зберігати завжди під рукою, щонайменше, річний запас продуктів, а також підтримувати свого роду базовий город їжі. Це допомагає родині залишатися самодостатньою у випадку, якщо настануть важкі часи, але і стане в нагоді, якщо світ накриє мідним тазом.

2. Пхеньян, Північна Корея
2

Можливо вас не здивує, що ця країна зробила всі можливі приготування на випадок ядерної війни. Тунелі метро Пхеньяну, також як і Московського метро, можуть служити як притулок від ядерного вибуху, а жителі столиці прямують в підземні тунелі під час звичайних навчань на випадок повітряного нападу. Але це не єдиний притулок в Північній Кореї.

Згідно з деякими перебіжчиками з цієї країни, існує окрема мережа підземних тунелів, що з’єднують резиденцію президента з приватним бункером для сім’ї президента, а також додаткові приміщення і тунелі під вулицями Пхеньяна. Питання, однак, полягає в тому, чи є там запаси води та їжі.

3. Острови Піткерн
3

Острови Піткерн, які знаходяться в південній частині Тихого океану, де немає ні аеропорту, ні морського порту, досить віддалені, щоб вижити за будь-якого апокаліпсису, який не пов’язаний із змінами клімату. До того ж на цих островах неймовірно родючі землі, де ростуть банани, папайя, хлібне дерево, кокосові горіхи, цитрусові, боби і солодка картопля, а навколо повно їстівної риби і лобстерів.

Головне, це подружитися з сусідами, адже населення островів Піткерн становить всього близько 50 людей. Якщо ж ви шукайте ще більш віддалене місце на Землі, то можете вибрати острів Трістан-да-Кунья, який розташований в південній частині Атлантичного океану, що нараховує за даними 2010 року близько 264 жителів.

4. Гора Шайєнн, штат Колорадо, США
4

Існує безліч притулків по всьому світу, починаючи від німецького бункера Кінця світу, до бункера часів холодної війни в США і навіть бомбонепробивні будинки. Але перевага покупки діючого бункера уряду полягає в тому, що він зберігає завчасно складовані запаси матеріальних засобів, а всі його частини працюють.

Площа, розташована в горі Шайєнн, за містом Колорадо-Спрінгс в США, вже не є місцем розташування комплексу NORAD (Центр об’єднаного командування повітряно-космічної оборони Північної Америки). Будучи розташованим в горі, комплекс був побудований з розрахунком на те, що він витримає вибух многомегатонной бомби, яка вибухнула в декількох кілометрах від пункту. У нього шість дизель-генераторів, власні природні системи водопостачання і системи фільтрації, які можуть відфільтрувати біологічні, радіологічні і ядерні речовини.

Тепер комплекс переведений в режим “гарячої консервації”, так що в разі чого, цей об’єкт запустять через кілька годин після загрози.

5. Лондон, Великобританія
5

Якщо ви раптом опинитеся в Лондоні якраз на момент катастрофи, і місто вже перетвориться на пил, прямуйте по вулиці Уайтхолл до Піндар – військового об’єкту, що знаходиться під Міністерством оборони Великобританії. Хоча зараз мало що відомо про цей бункер, який був побудований в 1990 році, вважається, що зараз він служить центром зв’язку для військових ігор.

Сама назва Піндар була запозичена у давньогрецького поета Піндар, чий будинок єдиний залишився стояти після того, як його місто було зруйноване.

6. Гора Ямантау, Міжгір’я, республіка Башкиртостан, Росія
6

За часів Радянського Союзу існувало чимало суперсекретних закритих міст, і хоча багато з них відкрилися після розпаду СРСР, кілька десятків все ще залишаються на території Росії і Казахстану, включаючи Міжгір’я, яке знаходиться біля підніжжя гори Ямантау на Уралі. В кінці 1990 років, десятки тисяч працівників були направлені в цю область на роботи на горі Ямантау, куди іноземці не допускалися. Це викликало підозри того, що там знаходилася пускова шахта ракети або завод з виробництва ядерної зброї.

Існують підозри, що це місце є найбільшим проектом ядерної безпеки у світі, який може витримати півдюжини прямих ядерних ударів. Також ходять чутки, що він може вмістити до 60 000 людей і достатньо їжі та води, щоб підтримувати життя людей протягом декількох місяців.

7. Свальбард, Норвегія
7

Якщо у випадку Кінця світу велика частина рослинного життя на Землі буде зметена, то можливо ви захочете перебратися до Світового насінньосховища на острові Шпіцберген або як його ще називають Свальбард в Північному Льодовитому океані. Зрештою, це насінньосховище було побудовано для захисту посадкового матеріалу рослин у разі глобальної катастрофи.

Можливо, доведеться почати з рослин, які ростуть в самому Свальбард, щоб було що поїсти в короткостроковій перспективі. І хоча не всі можуть витримати такий суворий клімат, острови набагато тепліше, ніж інші регіони на тій же широті завдяки Північноатлантичній течії.

8. Західна Австралія
8

Перт, в Західній Австралії, є одним з найбільш віддалених міст в світі, і хоча він був вперше колонізований британськими поселенцями в 1829 році, він не був пов’язаний з рештою Австралії поїздами до 1917 року. Процвітаюча економіка Західної Австралії зобов’язана своїм успіхом багатими ресурсами.

У цьому регіоні виробляється майже половина живого експорту великої рогатої худоби Австралії, а завдяки різноманітному клімату і широкому відкритому простору тут процвітають різноманітні сільськогосподарські галузі. Крім того, тут розташовуються вугільні шахти, сира нафта і великі запаси природного газу.

9. Іллоккортоорміут, Гренландія
9

У світі не так багато культур, де полювання є основним засобом для існування, однак, вона являє собою рід занять для майже 500 мешканців, що проживають у віддаленому поселенні Іллоккортоорміут. Ця територія може похвалитися різноманітністю тваринного світу, а мисливці нерідко приносять додому тюленів, моржів, нарвалів, білих ведмедів і вівцебиків заради хутра, шкури і м’яса.

Жителі тут не залежать від викопного палива і їздять на собаках по засніженій тундрі. Можливо, якщо ви запам’ятаєте назву цього місця, воно стане вашим щасливим притулком.

10. Бюгараш, Франція
10

Що ж пропонує це місто з населенням близько 200 мешканців для виживання у разі Кінця світу? Бюгараш знаходиться біля основи гірського піку Бюгараш, який часто називають “перевернутою горою”. Згідно геологів, гора вибухнула після того, як сформувалася, і вершина виявилася перевернутою. Її незвичайна форма привертає численних хіпі і прихильників окультних та езотеричних рухів, які вірять в те, що вона випромінює магнітні хвилі.

З недавніх часів, стали ходити чутки, що гора священна і буде захищена в разі Кінця світу. Деякі вважають, що під горою живуть інопланетяни, які 21 грудня 2012 врятують всіх, хто буде знаходитися неподалік.

InfoNIAC

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *