10 найпорядніших крадіїв

Categories ЦікавеPosted on

1
1. Злодій, який вкрав ноутбук професора шведського університету Umeå, повернув весь його вміст на флешці. Коли професор виявив пропажу ноутбука, він впав у стан шоку, адже там були записи 10 років роботи. Однак, злодій виявився настільки порядним, що через якийсь час повернув професору флешку, куди була скопійована вся інформація.

2
2. В один з будинків Нижньої Саксонії увірвався озброєний грабіжник. Поки він погрожував пістолетом няні, двоє дітей 7-ми років принесли йому всі свої заощадження щоб він залишив жінку в спокої. Грабіжник був так зворушений цим вчинком, що пішов з дому не взявши ні копійки.

3
3. У жовтні 2011 року злодій поцупив з припаркованого автомобіля 2 мобільних телефони і гаманець. Коли він заглянув в один з телефонів, він побачив там знімки дитячої порнографії. Це вселило в нього настільки сильну відразу, що він здався властям щоб допомогти розслідувати цей випадок. Завдяки сприянню злодія був заарештований 46-річний чоловік. Як пом’якшення покарання, невдалого злодія засудили за все до місяця в’язниці і штрафу.

4
4. Молода пара з Х’юстона відправилася на риболовлю разом з маленькою дитиною. Лише діставшись до місця, жінка вирішила, що погода була дуже холодною для її сина і вирішила залишити його в машині, включивши обігрівач. Коли пара відійшла щоб розставити спорядження, бродяга, що стежив в цей час за ними вирішив викрасти машину. Проїхавши всього пару кварталів він виявив, що в машині знаходиться дитина. Чоловік тут же розвернувся і поїхав назад.

5
5. Камера Джеймі МакЕлрат була вкрадена з її автомобіля. Як тільки грабіжник дізнався, що сама Джеймі була невиліковно хвора він відразу ж вирішив повернути вкрадену річ. Джеймі, що страждає від раку збирала фотознімки для своїх дітей, щоб після її смерті їм було що згадати. Камера належала батькові жінки, який помер 2 роки тому від серцевого нападу. Злодій почув її трагічну історію на радіо коли вона виступала там з проханням повернути вкрадене.

6
6. Злодій з Індіани примудрився поцупити надувного Санту і двох пінгвінів з двору Джеймса Макларена. Через кілька днів Санта був повернутий Джеймсу разом з письмовими вибаченнями і купюрою в 100 $.

7
7. Злодій з Саудівської Аравії, що так і залишився невідомим, повернув справжньому власнику ювелірні прикраси викрадені у нього більше 10 років тому. За словами господаря прикрас, до нього у двері постукали посеред ночі. Відкривши двері він виявив дивну сумку на порозі в якій і знаходились прикраси, а також лист з вибаченнями.

8
8. Бразилець, який викрав автомобіль повернув машину її господаря після того, як той подзвонив на мобільний телефон, залишений в машині і повідомив злодієві, що він переживає зараз фінансові труднощі.

9
9. Цінна картина вартістю 2750000 доларів, яка була викрадена під час збройного пограбування музею в Брюсселі у 2009 році, була повернена після того, як злодії не змогли її продати на чорному ринку.

10
10. Злодій, який вкрав урну з прахом чоловіка Керол Лалонд, вирішив повернути його після того, як почув публічне прохання жінки. Контейнер зник напередодні Різдва 2011 року, коли її будинок був пограбований і звідти був вивезений телевізор, комп’ютер та ювелірні вироби. Керол, яка найбільше тужила через втрату праху свого чоловіка вирішила попросити злодія повернути хоча б попіл.

BUGAGA.RU

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *