Бетмен живе у Словаччині

Categories ЦікавеPosted on

У словацькому місті Дунайська Стреда є свій супергерой, який носить костюм Бетмена і допомагає місцевим жителям взамін на їжу.
1

Проте Золтан Кохарі не завжди був супергероєм з добрим серцем. В минулому році його посадили у в’язницю на вісім місяців. Коли він вийшов звідти, то спробував покінчити життя самогубством. Раптово Кохарі зрозумів, що його призначення в житті – творити добро і допомагати людям.
2

3

Тоді 26-річний хлопець вирішив стати супергероєм. Він переїхав у покинутий будинок, в якому немає опалення та електрики, змайстрував собі костюм свого улюбленого супергероя Бетмена і став допомагати місцевим жителям.
4

«Я вирішив робити добро для людей. Я дбаю про порядок і допомагаю зберігати навколишнє середовище в чистоті, щоб ми могли і далі жити на цій планеті “, цитує його Reuters.
5

Золтан Кохарі не допомагає поліції, не влазить в бійки і не карає злочинців, як робив персонаж Брюса Уейна. Замість цього хлопець в костюмі людини-кажана підмітає вулиці, поливає квіти, стриже газони, доглядає за літніми людьми і викликає поліцію, якщо бачить щось підозріле.
6

Звичайно, деякі жителі Дунайська Стреда вважають його божевільним. Проте Золтан Кохарі став героєм і прикладом для більшості дітей, за що багато жителів міста вдячні йому.

7

8

9

10

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *