Чи бувають в житті збіги?

Categories ЦікавеPosted on

Прочитавши цю статтю, Ви дізнаєтесь про найнезвичайніші збіги, які мали місце в житті звичайних людей.

Звичайно, можна розмахувати руками і заперечувати існування збігів у людському житті. В такому випадку, прийміть ці факти як належне – вони ще нікому не зашкодили.

Знаєте, які перші слова сказав Нейл Армстронг, ступивши на Місяць в 1969 році? Ні, не «Привіт з Місяця, земляни!», А «Бажаю успіху, містер Горскі!». Виявляється, ще в дитинстві майбутній астронавт підслухав розмову сусідів, в якому місіс Горскі дорікала чоловікові: «Швидше сусідський телепень побуває на Місяці, ніж ти зможеш задовольнити мене в ліжку!».

infuture.ru

Рік 1848. Никифора Нікітіна, мрійника злітати на Місяць, за крамольні промови «про небесне світило» відправляють на заслання в далекий селище Байконур. Хто б міг подумати, що саме звідси в космос будуть відправлятися ракети!

Неймовірні збіги мали місце навіть під час перегляду ТБ. Так, одна англійська родина дивилася фільм «Титанік» по телевізору. У момент зіткнення корабля з айсбергом дах будинку проломив гігантський крижаний метеорит – рідкісне для Землі явище. Подібний випадок мав місце і в Шотландії, коли на дах кінотеатру впала повітряна куля з пасажирами. У той час в кінотеатрі якраз показували фільм «Навколо світу за 80 днів» …

Мабуть, найнезвичайніший збіг, ні, тричі збіг стався біля берегів Уельсу. Три рази поспіль там тонули кораблі, але різниця між крахами була не менш ніж на сто років. Кожен раз в живих залишалася людина з одним і тим же ім’ям і прізвищем Хью Уільямс.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *