Чим зліша людина, тим вища зарплата

Categories ЦікавеPosted on


Фахівці з’ясували, що існує прямий зв’язок між особистісними якостями людини і рівнем його заробітної плати. Як виявилося, добрі люди отримують набагато менше, ніж злі. При цьому, дане правило стосується лише чоловіків.

Своє дослідження автори назвали “Чи дійсно хороші люди приходять до фінішу останніми?”. В результаті вони прийшли до висновку, що м’якість і доброта – це камені спотикання для хорошого заробітку. Хороші люди, від яких виходить душевна теплота, які добрі і позитивно налаштовані по відношенню до оточуючих, дійсно фінішують останніми.

При цьому, люди, які не говорять про те, що вони добрі, заробляють на 18 відсотків більше в порівнянні з “позитивними героями”. Однак серед жінок цей відсоток не сильно варіюється: злі представниці прекрасної статі мають дохід, який всього лише на 5 відсотків перевищує ті суми, які заробляють добрі жінки.

Протягом двадцяти років було проведено три різні дослідження, в яких взяло участь понад 10000 працівників. Зібравши воєдино всі отримані дані, вчені виявили, як до добряків і лиходіїв відноситься керівництво і колеги по роботі. Потенційних співробітників оцінювали “роботодавці”, роль яких виконували 460 слухачів курсів в бізнес-школах. Дивно, але це дійсно так: добрим людям набагато частіше відмовляли у працевлаштуванні.

Автори дослідження відзначили, що погана поведінка часто з незрозумілих причин заохочується в менеджменті, причому як усно, так і матеріально. Однак проблема полягає в тому, що багато керівників не усвідомлюють, що насправді вони заохочують негідників. Судячи з усього, все відбувається на підсвідомому рівні. Точної причини поки ніхто назвати не може.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *