Добро без причини

Categories ЦікавеPosted on


17 лютого – День спонтанного прояву доброти. Це маловідоме факультативне свято, створене з ініціативи волонтерів благодійних організацій. День, який покликаний докричатися до наших закладених вух, посприяти загоєнню душевних ран і нагадати, що моральні блага ніколи не знеціняться.
Як провести цей день, думаю кожен повинен вирішити сам. Зранку варто порадитись з власною совістю або з мамою (що інколи рівнозначно) і вирішити, що конкретно Ви можете зробити для оточуючих. Це може бути тепле слово або теплий чай, допомога у навчанні чи шматок ліверної ковбаси для голодного пса.
Нехай девізом цього дня для Вас стануть слова Дена Мілмана: «Люди, яких найважче полюбити, найбільше потребують любові». І пам’ятайте, що лише добро без очікування на відплату заслуговує на увагу. Корисливість і бажання прислужитись завжди будуть висміяні.
Отож, до Вашої уваги чергова можливість забути про власні негаразди і допомогти іншим вирішити їхні. Можливість стати кращими, бодай на одну хвильку, на одну добру справу, хоч на один день…

Аня Пахомова

P.S.: відео від редакції в тему статті

1 comment

  1. Відео в яблучко! А на рахунок добрих справ, то справді душа радіє, коли робиш добро, але альтруїзм сьогодні не в моді. Кожен сам за себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *