Кіт претендує на місце в Сенаті США

Categories ЦікавеPosted on

Fox News

Кіт, що живе в місті Спрінгфілд, штат Вірджинія, став претендентом на місце в Сенаті США, повідомляє Лента.Ру посилаючись на Fox News. Мейн-кун на прізвисько Хенк є незалежним кандидатом, його ім’я не внесено до виборчих бюлетенів.

Господар Хенка і заодно менеджер його виборчої кампанії Меттью О’Лірі розповів, що одним з основних завдань кота на посту сенатора стане створення робочих місць. У передвиборчій програмі колишньої бездомної тварини сказано, що створення робочих місць допоможе поліпшити життя спочатку в містах, потім в округах, а потім і у всій країні. Хенк обіцяє, що якщо його оберуть, то “молоко буде в кожній мисці”.

Суперниками дев’ятирічного Хенка стали досвідчені політики: республіканець Джордж Аллен і демократ Тім Кейн. З передвиборчою програмою кота можна ознайомитися на його офіційному сайті, на сторінці в Facebook і мікроблозі на Twitter. Хенк має намір зайняти в сенаті місце нинішнього представника Вірджинії Джеймса Вебба, який не має наміру брати участь у виборах 2012 року.

Кіт Хенк став не першою твариною в США, яка зайнялася своєю політичною кар’єрою. Так, наприклад, у 2010 році на пост губернатора Техасу був висунутий пес по кличці Вудроу. Також в історію демократії США увійшов пес Боско, який займав пост почесного мера міста Санол, штат Каліфорнія, в період з 1981 по 1994 рік.

Lenta.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *