Маска Дарта Вейдера заряджатиме мобільники

Categories ЦікавеPosted on

1
Людський організм витрачає значну кількість енергії на своє щоденне існування. Навіть коли ми спимо ця складна система працює. Саме цей час і зусилля як раз і хочуть використовувати з користю для мобільних гаджетів творці досить незвичайної маски AIRE, що служить одночасно і зарядним пристроєм.

2

AIRE за задумом його творців перетворить на корисні абсолютно неутилітарні функції людського організму. А саме, він буде використовувати дихання для виробництва електроенергії. У цю маску вбудовано кілька вітряних турбін, рух яких відбувається коли людина дихає. AIRE оснащений також генератором, перетворювачем енергії і шнуром, за допомогою якого цей девайс можна підключити до свого мобільного телефону.

3

Заряджати гаджети користувачі AIRE зможуть практично в кожну секунду свого життя: під час прогулянок, пробіжок, робочого дня. Знімати її можна хіба що для прийому їжі та пиття.

Однак творці AIRE припускають, що цей неординарний пристрій буде використовуватися в першу чергу у двох ситуаціях: під час сну, коли людина не звертає уваги на наявність маски на своєму обличчі, і під час подорожей, коли поруч немає інших джерел електроенергії.

4

Якщо ж людина вважатиме, що йому через маску AIRE стало важче дихати, вона зможе відкрити спеціальну затворку, яка зробить процес дихання легшим, але заодно і зменшить інтенсивність зарядки мобільних девайсів підключених до неї.

На жаль, поки що маска-зарядка AIRE – це лише концепція. Але ідея дуже багатообіцяюча, тож можливо незабаром подібні пристрої з’являться у продажі.

За матеріалами Novate.Ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *