Найкраще працювати пізно вночі та у повній тиші

Categories ЦікавеPosted on


Уже давно відомий той факт, що час доби надає найважливіший вплив на працездатність мозку, причому проявляється ця особливість у здібностях людини сприймати і засвоювати інформацію. Сьогодні ці коливання здібностей науково обгрунтовані і доведені експертами з австралійського університету Аделаїди. Згідно з їх дослідженням, чим ближче час наближається до ночі, тим більш продуктивно і активно починає працювати людський мозок.

Фахівці довели, наприклад, що здатність нашого мозку керувати руками сильно залежить від часу доби, оскільки нічні показники значно відрізнялися від денних.

Дане відкриття, безумовно, дуже корисне, бо за допомогою отриманих даних можна стимулювати різні мозкові функції, більш того, інформація може використовуватися для створення нових типів реабілітаційної терапії людей, які перенесли інсульт з метою швидкого відновлення розумових і когнітивних здібностей.

Раніше вчені вважали, що людина максимально ефективно працює вранці. Тепер же фахівці підкреслюють, що найкращий час для роботи – це вечір, а ранковий час для людського мозку – це найгірший час.

Варто також відзначити, що фахівці зі Стенфорда виявили, що наш мозок в стані максимально ефективно працювати в умовах цілковитої тиші, незважаючи на те, що досить велика кількість людей стверджують, ніби не можуть працювати в тиші, їм вкрай необхідний мінімальний звуковий фон.

Однак, якщо стежити за працюючим мозком людини на тлі музики з паузами, то при знятті показників мозкової активності стане видно, що саме під час пауз створюються максимально сприятливі умови для роботи, а пік діяльності мозку припадає саме на моменти тиші, присутні між музичними уривками .

Тому, якщо ви чекаєте осяяння або бажаєте дуже продуктивно попрацювати, то починайте роботу пізно ввечері, і, що найголовніше, вимкніть музику.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *