Невдалі передбачення в сучасній історії

Categories ЦікавеPosted on


Пропонуємо вашій увазі вибірку найбільш невдалих прогнозів минулих століть, зроблених людьми, яким слід було б подумати перш ніж говорити:

1. «Не має значення ким він стане – з нього ніколи не вийде нічого путнього!» – Так сказав учитель юного Альберта Ейнштейна його батькові.

2. «Хіба комусь буде цікаво почути акторську мову?» – Г.М. Уорнер, засновник кінокомпанії Warner Bros, 1927 р. відносно першого фільму зі звуком.

3. «Я вважаю, що світовому ринку буде достатньо 5 комп’ютерів …»-Т. Уотсон, керівник IBM, 1943р.

4. «Аероплани – це цікава іграшка, але для армії вони ніколи не будуть представляти яку-небудь цінність …» Марчел Фердинант Фокх, французький професор, відомий своїми роботами з військових стратегій, 1910 р.

5. «Вам би слід було б вивчитися на секретаря або вийти заміж» – так висловилася на адресу Мерлін Монро, що прийшла на кастинг директор модельного агенства Blue Book, 1944 р.

6. «Ідея подорожей в космос – повна дурниця!»-Слова сера Гарольда Спенсера Джонса, королівського астронома, Великобританія, 1957 р. Двома тижнями пізніше російські вчені відправили в космос перший космічний супутник.

7. «Все, що могло бути винайдено – вже винайшли.» – Чальз Дуель, представник патентного бюро в США, 1899р.

8. «640 кілобайт оперативної пам’яті буде більш ніж достатньо для будь-кого.» Білл Гейтс, 1981р.

9. «Людям не сподобається ні ваша група, ні ваша музика.» Представник звукозаписної компанії групі Бітлс, 1962р.

10. «Теорія Луї Пастера про мікроби смішна і фантастична» – П’єр Рачет, професор фізіології в Тулузі, 1872р.

11. «У телефону стільки недоліків, що його не можна серйозно розглядати як засіб зв’язку. Цей пристрій не представляє ніякої цінності ». – Виступ на конференції для співробітників Western Union в 1874 році.

12. «Телебачення не протримається на жодному ринку більше півроку. У середньої американської сім’ї просто немає часу дивитися в фанерний ящик ». -Дерріл Занук з кінокомпанії 20th Century Fox, 1946 рік.

13. «Коні завжди будуть нашим транспортом, а автомобіль всього-лише модна іграшка» – директор Мічиганського Банку Генрі Форду в 1903 році.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *