Новий патент від Nokia дозволить подзвонити на татуювання

Categories ЦікавеPosted on

Фінський виробник мобільних телефонів Nokia запатентував оригінальну технологію, яка представляє собою вібруюче татуювання. Воно буде мати бездротове з’єднання з мобільним телефоном, і зможе приходити в рух під час вхідного дзвінка.

Опис незвичайної розробки з’явився на сайті Агентства по патентах і торгових марках США (UPSTO), її автором значиться учений з Кембріджа Зоран Радівоевіч (Zoran Radivojevich).

У заявці сказано, що татуювання створене на основі феромагнітного сплаву, може бути нанесене на будь-яку частину тіла користувача і здатне виробляти різні види вібрацій. Останні створюються за рахунок того, що феромагнітний сплав під впливом магнітного поля змінює свою структуру.

Також відомо, що вібрацією татуювання може супроводжуватися не тільки дзвінок. Її можна налаштувати для інформування про низький заряд батареї, вхідні повідомлення, а також про оновлення профайлів і статусів в соціальних мережах. Вібрація може бути як одноразовою, так і багаторазовою. Її сила і інтенсивність також піддається регулюванню.

Як стало відомо, Nokia поки далека від впровадження цієї технології в життя, поки лише проведено кілька тестів на добровольцях. У найближчому майбутньому необхідно визначити, чи не може таке татуювання чинити негативний вплив на здоров’я користувача.

Крім того, дослідники з Nokia планують створити на основі цієї технології невидиму наклейку на шкіру для тих, хто не хоче мати на своєму тілі татуювання.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *