Останнє бажання Рейчел Беквіт

Categories ЦікавеPosted on

У цій зворушливій історії я розповім Вам про 9-річну дівчинку Рейчел Беквіт і про те, як її останнє бажання надихнуло тисячі людей на благодійність. На свій 9-й день народження вона не просила про іграшки, ляльки, нові сукні чи пару взуття. Натомість дівчинка з Сіетла побажала щоб її родина та друзі пожертвували ці гроші благодійній організації Charity Water, що допомагає людям в країнах, що розвиваються вижити в умовах браку питної води. Її бажанням було зібрати 300 доларів, щоб врятувати 15 осіб, які потребують води…
1

“12-го червня 2011 мені виповнюється 9 років” – написала вона на своїй спеціально створеній сторінці для збору коштів. “Я дізналася, що мільйони людей не доживають до свого 5 дня народження. І чому? Тому що у них немає доступу до чистої питної води. Тому я вирішила відсвяткувати свій день народження як ніколи раніше. Я прошу всіх кого я знаю пожертвувати гроші на мою компанію замість подарунків на день народження”.
2

Її бажанням було зібрати 300 $, але встигла вона зібрати лише 220 $, що дуже засмутило її. Але залишилася надія, що іншу частину суми вдасться зібрати у наступному році. За трагічним збігом обставин їй не судилося дожити до наступного дня народження. Рейчел виявилася пасажиркою одного з 15 автомобілів, що були учасниками жахливої аварії. Після декількох днів у лікарні її зняли з апарату життєзабезпечення, оскільки травми виявилися несумісними з життям. Лише дивом вийшло, що окрім неї в цій аварії більше ніхто не загинув…
3

Але разом з поширенням новини про смерть дівчинки поширювалася й історія про її останнє бажання. Тисячі людей з усього світу перейнялися ідеєю виконати останнє бажання дівчинки і продовжили робити пожертви на її сторінці, зробивши цю кампанію найбільшою в історії Charity Water.
4

За досить короткий термін було зібрано понад один мільйон доларів і пожертвування все ще продовжували надходити. Зібраних коштів вистачило, щоб врятувати 600 000 чоловік. Рейчел була надзвичайно доброю дитиною, і весь час намагалася допомагати іншим людям – вона двічі відрощувала довгі коси, а потім зрізала їх і жертвувала хворим на рак дітям, які пройшли курс хіміотерапії. І навіть після смерті їй вдалося врятувати ще одне життя тяжко хворої дитини, яка потребувала донорські органи.

Сподіваюся, ця історія зачепить Вас, і всі ми станемо трохи добрішими до своїх ближніх, будемо частіше помічати і прислухатися до проблем оточуючих нас людей.

Bergman, Lifeglobe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *