Рай під назвою НЮ

Categories ЦікавеPosted on


Чи думали ви як має виглядати рай? Це має бути місце дивовижної краси. Швидше за все – тропічний острів, на якому круглий рік літо. Місце, де немає хижаків. Де немає ворогів. Фрукти повинні рости на кожному кроці. Цілі дні можна проводити в лінощах, а можна прогулятися і насолодитися красивими пейзажами природи …
Часом здається, що таких місць на нашій планеті просто не може існувати. Однак це не завжди так. Взяти хоча б окремий острів-державу Ню (Niue). Дивно, але ця країна, що знаходиться в Полінезії, відповідає практично всім вимогам, які ми пред’являємо до раю.
Самі жителі країни пишаються тим, що їх острів такий великий – він більше, ніж всі інші острови полінезійського архіпелагу разом узяті. Усього площа острова 262 кв. км. Влітку там не дуже жарко – середня температура повітря 24 градуси, а води – 29. Взимку холодніше: 18 градусів повітря і 25 – води. Але це так – смакота для тіла … Далі піде те, що нормальній сучасній людині навіть не може прийти в голову.
На острові немає податків. Взагалі немає. Підприємці навіть не знають що це таке. Для того щоб відвідати острів немає необхідності в отриманні візи, ніяких митних та інших зборів. Аборигени настільки люблять веселитися, що кожного місяця тут проводиться по кілька фестивалів, до 14 штук на рік.
Всі міста острова складаються з кількох одноповерхових котеджів, зібраних переважно вздовж центральної вулиці. Якщо раптом вам захочеться відвідати інше чи сусіднє місто острова, то ви можете взяти напрокат автомобіль і дуже швидко дістатися до місця призначення. Хоча, якщо врахувати, що доріг на острові всього 50 кілометрів, то до сусіднього острова можна легко дістатися і пішки. Ну, а якщо вам все-таки дуже хочеться проїхатися на автомобілі, але ви ще не отримали водійські права – не біда. Права можна отримати тут же у стислі терміни і всього за 49 гривень! Що не дивно – при такій малій кількості доріг єдине чого доведеться навчитися – це як рушати і як гальмувати.
Можна подумати, що настільки віддалена країна автоматично стає технічно відсталою. Однак багатьом нашим управлінцям є чому повчитися у аборигенів. У країні з населенням всього 1679 людей є високошвидкісний інтернет. Навіть більше того – інтернет на острові абсолютно безкоштовний для всіх. І для мешканців, і для туристів.
«За рахунок чого ж живе ця невелика країна, і має настільки великі багатства» – запитаєте ви. Виявляється, все дуже просто. У країни є своя доменна зона – nu! Власне, продажем імен і покриваються всі витрати на інтернет і витрати державної скарбниці, що черговий раз показує силу грамотного використання інтернету.
1
2
3
4
5

Офіційний сайт

За матеріалами: sobirinter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *