Справжні сюжети казок Братів Грімм 200 років тому

Categories ЦікавеPosted on

У 1812 році вийшла перша версія казок Братів Грімм. З тих пір вони були кілька раз змінені. Непристойні і жорстокі деталі були видалені за останні 200 років.

1. Рапунцель (Rapunzel): У першій версії вона завагітніла від таємно відвідуючого її принца. Рапунцель невинно запитує у своєї прийомної матері-чарівниці, чому раптом її сукня стала обтягувати живіт, відкривши таким чином свою вагітність, що наступила через таємні зустрічі з принцом.

1

2. Король-жабеня (Der Froschkönig): Жабеня не отримав поцілунку від принцеси, а був кинутий нею об стіну! Кидання жаби об стіну є загальним фольклорним засобом для знищення закляття, і навіть не найсильнішим; в «Історії про Королеву, яка шукала чарівний напій» і англійській казці «Джерело Кінця Світу» героїня повинна стратити жабу, щоб повернути їй вигляд принца.

2

3. Білосніжка (Schneewittchen): Вона виплюнула отруєне яблуко, бо слуга князя вдарив її зі злості по спині, коли та отруїлася і померла. Білосніжка помстилася своїй матері-королеві тим, що та танцювала на своєму весіллі в палаючому взутті до смерті.

3

4. Червона Шапочка (Rotkäppchen): Вовк вбив спочатку бабусю. Потім він розділив м’ясо бабусі по порціях, а кров вилив в пляшку. Після цього червона шапочка обідає у вже переодягненого в бубусю вовка, не знаючи, що своєю ж бабусею і п’є напій з її крові, перед тим, як вовк з’їсть її. Цю версію розповідали фермери в 16-му столітті у Франції.

4

5. Попелюшка (Aschenputtel): На весіллі попелюшки голуби викльовують очі її злим сестрам …

5

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *