Цілюща сила обіймів

Categories Побут, ЦікавеPosted on


«Обійми коли погано з усіх сторін…Обійми, ще рано, це ще не фініш нашої history…Пусто на столі, тільки тиша й твоє фото. Обійми мене….Це важливіше ніж банкноти» – просять нас виконавці пісні «Обійми мене» – гурт «На Відміну Від»…
І ви знаєте, вони праві…Обійми набагато важливіші і значиміші за будь – які матеріальні цінності, адже це – вияв почуттів, причому завжди щирих…Обійматися люблять усі, не дивлячись на вік, стать, національну приналежність та соціальний стан…
Не варто сприймати обійми як щось стандартне і банальне. Вони можуть створити гору емоцій, подарувати енергію, дозволити відчути одній людині весь спектр почуттів іншої, вони можуть все. Коли люди притуляються один до одного в обіймах, між ними здійснюється обмін енергією, вони збагачуються духовно, дають один одному сили і стають неначе магнітом для позитиву та щастя…
Не вірите? – Ну що ж, спробую довести…
Підійдемо із медичної сторони. У 70-х роках минулого століття науковці почали активно вивчати ендорфіни – хімічні речовини, схожі на морфій, які здатні ліквідувати біль і ввести у стан ейфорії. Чим більше ендорфінів циркулює в крові, тим краще для організму та людини загалом. Чим більше позитиву, тим більше ендорфінів. Дослідженнями доведено, що обійми – носії позитиву, а де позитив – там і ендорфіни, які вгамовують біль.
Наступний факт: у дітей, яких не обіймають, атрофується почуття любові. Американський нейропсихолог Джеймс Вільям Пріскот вважає: діти, обділені батьківською любов’ю, виростають… потенційними вбивцями.
Коли люди обіймаються у крові збільшується рівень окситоцину – гормону, який є вбивцею депресії і підвищує опірність організму. Обійми знижують кров’яний тиск, запобігаючи розвитку інфаркту та інсульту.
Психологи радять обійматися близько семи разів на день. І при чому обійми можуть бути різними: «обійми» поглядом, усмішкою, словами та стандартні фізичні. Проте є одне «але» ( куди ж без нього) – не переборщіть!!!! Хороше те – що в міру. Велика кількість обіймів викликає роздратування та швидко набридає.
Що ж, залишаємо медичну точку зору у спокої і переходимо до сфери духовної.
Під час обіймів одна людина передає своє тепло іншій, вони насичуються флюїдами один одного і після такого «бартеру» не можливо ходити засмученим та згорьованим. «Обнімашки» вмить знімають втому та стрес. Лише обіймаючи один одного можна справді відчути, як людина до тебе відноситься. Мова йде не про фізичну сторону, а про те, що можна збагнути лише на підсвідомому рівні. Душею, а не тілом ми відчуваємо, що людина щира та відкрита по відношенню до нас, що є певна симпатія та довіра.
Обійми багато значать у житті людини. І, якщо чесно, мені щиро жаль людей, які не можуть зрозуміти цієї простої істини.
Особисто я люблю обійматись, а ви?:)

Оксана Савончак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *