У Єгипті виявлено муміфікований палець людини-велетня

Categories ЦікавеPosted on

Німецьке видання BILD опублікувало сенсаційну новину. У Єгипті при розкопках були виявлені останки пальця істоти, схожої на людину, але у багато разів більшого розміру. Знахідка була муміфікована.

У довжину палець дорівнює 38 сантиметрам. У джерелі сказано, що ці фотографії були зроблені ще в 1988 році, але публікуються вперше і лише в цій німецькій газеті.
1

Автор фото Грегор Сперрі (Gregor Spörri), швейцарський підприємець і шанувальник всього давньоєгипетського. За його словами у 1988 році в Єгипті приватний постачальник пообіцяв познайомити його з грабіжником стародавніх могил.

У 100 кілометрах на північний-схід від Каїра в невеликому сільському будинку в Бір Хукер і відбулася зустріч, де швейцарцеві показали загорнутий в старі ганчірки палець людини-гіганта.

“- Це був довгастий пакет із запахом. Я був вражений тим, що побачив. Мені дозволили сфотографувати реліквію. Для порівнянь розмірів я поклав поруч свою банкноту (єгипетська купюра в 20 фунтів). Палець був сухий і важив на диво мало. У себе в горлі я відчув ком. Неймовірно. За розмірами цільна кінцівка (рука?) дорівнювала приблизно 5 футам (приблизно 1.5 метра). ”
2

На доказ автентичності реліквії розкрадач гробниць показав фото з рентгенівським знімком пальця. Він був датований аж 60-ми роками. Аналогічної дати був і сертифікат справжності знахідки.

Швейцарець благав продати йому палець, але грабіжник не погодився, запевняючи, що для його родини це дуже важливі цінності. Він намагався зацікавити своїми фотографіями різні музеї, але ніхто йому не вірив.
-Вони говорили, що реліквія не вписується в їх теорії,-розповів швейцарець німецькому виданню.

У 2009 році Сперрі в нетерпінні повернувся в Бір Хукер, щоб знову знайти палець. Але продавця йому знайти не вдалося. Протягом усіх років Сперрі в захопленні читав всі історії про стародавніх велетнів, що міг знайти. Чи були гіганти в Єгипті? Римський історик Йосип Флавій у 79 році до н.е. писав про те, що останні представники раси гігантів жили в XIII столітті до н. е.. за царя Джошуа: «Тіла їх були величезні, особи відрізнялися від звичайних людських настільки, що бачити їх було дивно, а чути, як вони говорять, страшно …».
3

Знахідка так вразила Сперрі, що в 2008 році він кинув свою професію і взявся за книгу про велетнів, яку недавно і опублікував, (у зв’язку з чим, мабуть, газета і написала про пальці).

Книга називається “Втрачений Бог. День Долі” (“The Lost God. Tag der Verdammnis”) і є містичним історичним трилером за мотивами фантазій Сперрі.

stepandstep

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *