У Львові на машини тих, хто паркується як ідіот, клеїтимуть відповідні наліпки

Categories ЦікавеPosted on


Facebook-спільнота «Дайте пройти», утворена на знак протесту проти паркування у пішохідних зонах у Львові, друкує кілька тисяч наліпок із написом «Мені плювати на всіх! Паркуюсь, де хочу!».

Про це повідомляє Zaxid.net.

«Наліпки вже друкуються. Їх буде багато (кілька тисяч), мають бути в кінці тижня. Вони маленькі (формату А6)», – написав у групі її учасник Отар Довженко, запропонувавши охочим розподілили їх між собою.

У коментарях до посту Ірина Магдиш запропонувала взяти їх до Музею Ідей (Валова, 18), де б їх могли брати всі охочі.

Група «Дайте пройти!» створена як протест проти паркування на тротуарах у Львові.

1

«Нас дістало, що вузькі тротуари львівських вулиць перегороджені автомобілями. Ми хочемо ходити відведеною нам пішохідною частиною вулиць, не ризикувати своїм життям і життям свої дітей, і не порушувати правила дорожнього руху.

Вимагаємо від влади Львова:
– Повернути евакуатори для очищення тротуарів від припаркованих автомобілів, які блокують прохід;
– Штрафувати порушників;
– Докласти більше зусиль для облаштування паркувальних місць.

Ви можете долучитись, сфотографувавши автомобіль, який заважав вам пройти або проїхати з візком, і виклавши фото в цій групі. Старайтесь фотографувати таким чином, аби можна було розібрати номерний знак», – зазначено в інформації про групу.

Нагадаємо, у Львові громадяни вже не раз висловлювали спротив паркуванню у невстановлених місцях. Зокрема на автомобіль, припаркований на тротуарі по вул. Костюшка невідомі приліпили напис «Я паркуюсь як ідіот», на авто біля ОДА хтось приліпив напис «Я паркуюсь як олень».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *