Як зробити зброю із канцелярії

Categories ЦікавеPosted on

Усередині кожного чоловіка назавжди залишається маленький хлопчик, який любить гратися машинками і звичайно ж, ніколи не відмовиться постріляти і пограти у війну.

Вашій увазі, добірка зброї, яку можна зібрати з того, що може попастися вам під руку практично в будь-якому офісі.

Ви навіть не уявляєте, на що здатна фантазія простого офісного співробітника 😉

Отже, № 1! Для цієї катапульти вам знадобиться пластикова ложка, дерев’яна паличка для розмішування кави або олівець, гумки, прищіпки та біндери (чорний затиск для паперу).
За словами творця зона ураження становить 3-6 метрів.
1

Номер 2. Знайомтеся – подвійний пістолет. Для того, щоб спорудити це чудо техніки вам знадобляться олівці, гумки, біндери, скотч, прищіпки і утримувач для скотча. Зона ураження 2,5-6 метрів.
2

Номер 3. Для цього арбалета вам знадобляться олівці, гумки, скотч і ручка.
3

Номер 4. Найпростіший арбалет. Для цього вам знадобиться котушка скотча, гумка і, зрозуміло, бойові снаряди.
4

Номер 5. Тут ви можете виготовити собі витончені дротики будь-якого кольору. Для цього вам знадобиться кольоровий папір, прості скріпки і кнопки для коркової дошки.
5

Номер 6. В дитинстві цієї стрілялкою користувалися всі хлопчаки. Тому що зробити її було ще простіше, ніж звичайну рогатку. Для цього потрібно горлечко від пластикової пляшки, скотч і надувну кульку, або напальчник.
Дуже боляче стріляється горобиною та іншими ягодами. Зона ураження – до 10-15 метрів.
6

Номер 7. Парад арбалетів триває. Ще один простий варіант, для якого вам знадобиться велика скріпка для паперу і гумка. А для стріли – скотч, копка і папір.
7

Номер 8. Rubber TEC, а якщо зовсім по простому, то це просто гумка з ручкою. Ви просмикуєте гумку за ковпачок ручки так, що якщо натягнути гумку і випустити ручку, вона полетить прямо в ціль. Головне тільки добре цілитися.
8

Номер 9. Double Maul або просто один маленький біндер вкладений в біндер побільше. Зона ураження – близько 7 метрів.
9

Номер 10.Super Maul – це чудо-техніки з лазерним прицілом! Для цього гіганта вам знадобиться лазерна указка, гумка і біндери різних розмірів.
З цією зброєю краще бути поакуратніше, тому що випущений добре заточений олівець пробиває жерстяну банку з-під напоїв. Зона ураження – 16,2 метра.
10

stepandstep

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *