Злить комп’ютер-“гальмо”? У вас “синдром пісочного годинника”

Categories ЦікавеPosted on

Нервуєте, коли ваш комп’ютер занадто довго завантажує програми, завантажує фотографії або запускає аудіоплеєр? Ймовірно, ви страждаєте від “синдрому пісочного годинника”.

Дослідження, проведене на замовлення компанії Intel, показало, що близько 66% активних користувачів комп’ютерів в тій чи іншій мірі дратуються, якщо комп’ютер починає “гальмувати”, а близько 23% опитаних описали свій стан в цей момент як “дуже нервовий”.

“Нам вдалося виявити, що близько 41% дорослих користувачів відчувають стрес під час очікування того, щоб комп’ютер зробив всі потрібні їм дії”, – зазначила розробник технології процесорів компанії Intel Ангесс Кван.

Вона так само відзначила, що так званий “синдром пісочного годинника” – це загальний термін для позначення стану відчаю і безсилля, яке користувач комп’ютера відчуває перебуваючи в стані стресу і спостерігаючи за курсором на екрані монітора, що перетворюється під час очікування відгуку програм в маленький пісочний годинник, який обертається.

“У найважчих випадках очікування триває від години до трьох. За час такого тривалого очікування і може розвинутися стрес, особливо якщо час на виконання якогось завдання у людини лімітовано”, – додала Агнесс.

Сучасні споживачі одночасно запускають на комп’ютерах набагато більшу кількість додатків, ніж кілька років тому: пишуть в соціальні мережі і ведуть мікроблоги, слухають музику, дивляться відеофайли, борознять простори Мережі, зазначає Reuters.

Домашні комп’ютери швидко застарівають і вже не можуть підтримувати рівень швидкості в роботі, необхідну їх власнику. Звідси стрес і безсилля.

Згідно з даними, отриманими в ході дослідження, середньостатистичний користувач витрачає на очікування відгуку близько 13 хвилин в день, або три дні на рік.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *