Сендел М. – Справедливість. Як чинити правильно?

Categories КнигиPosted on

Книга насичена величезною кількістю прикладів різноманітних філософських теорій й піднімає багато важливих соціальних проблем.

MichaelSandelМайкл Дж. Сендел (Michael J. Sandel)(5.03.1953) – американський політичний філософ і професор Гарвардського університету, член Американської академії мистецтв і наук. Писати про нього можна багато, але щоб зрозуміти непересічність цієї людини краще просто подивитися хоч одну його лекцію чи виступ.
Однією з причин його відомості є надзвичайно популярний курс “Справедливість”, який він понад два десятиліття викладає у Гарвардському університеті. Саме на його основі була написана книга “Справедливість. Як чинити правильно?”(Justice: What’s the Right Thing to Do?), що вийшла друком у 2010 році, а у 2013-му була перекладена російською. Книга насичена величезною кількістю прикладів різноманітних філософських теорій й піднімає багато важливих соціальних проблем. Це не нудний підручник з філософії, що завантажує мізки читача складними термінами та теоріями. Тут ви по-новому глянете на ідеї Джеремі Бентама, Джона Стюарта Мілля, Роберта Нозіка, Іммануїла Канта, Джона Роулза, Аристотеля. Зрештою, справедливість є тим явищем, про яке задумується кожна людина. Але якщо ми хочемо справді бути справедливими, то варто дізнатися чи правильно ми її розуміємо.

Завантажити книгу можна ТУТ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *