12 методів жити щасливим і повноцінним життям

Categories СаморозвитокPosted on


Усі прагнуть щасливого і повноцінного життя. Перед вами кілька порад, які допоможуть у цьому:
1. Постарайтеся не ускладнювати своє життя.
Багато людей дуже часто аналізують і шукають складні шляхи вирішення життєвих проблем. Іноді життя повинне бути простим – прогулянка по парку або тихий вечір з родиною. Не завантажуйте себе непотрібними побутовими проблемами. Будьте простіше!
2. Радійте тому, що ви маєте.
Скільки разів ви чули, як хтось каже: “Якби у мене було більше грошей я б…” або “Якби у мене був ще один вихідний день, я б міг …”? Багато людей не вміють задовольнятися тим, що дає їм життя. Вони настільки поглинені тим, що їм чогось бракує, що упускають ті можливості, які життя їм вже дало.
3. Остерігайтеся нерішучості.
Ніхто не говорив, що життя просте, і іноді необхідно зробити важкий вибір. Ніколи не відкладайте на завтра рішення, яке ви можете прийняти сьогодні. Ви можете пропустити кращі і найбільш вигідні можливості через свою нерішучість. Успішні люди завжди впевнено йдуть вперед, відкидаючи сумніви в сторону.
4. Будьте оптимістичні і доброзичливі.
Посмішка залучає до роботи лише кілька м’язів обличчя! Ви будете вражені тим, наскільки легше вам стане, коли на вашому обличчі засяє посмішка. Гарний настрій поширюється як лісова пожежа – ви зробите щасливішими не тільки себе, а й оточуючих.
5. Вчіться любити людей.
Ви не повинні любити всіх, з ким стикаєтеся. Вам необов’язково змушувати себе любити тих, з ким у вас різні інтереси, життєві позиції і т.д. Часто ви можете бути не згодні з будь-ким, але якщо ви навчитеся ладнати з людьми, ви позбудетеся від зайвих нервів.
6. Живіть і дайте жити іншим.
Невже вас дійсно турбує, що ледь знайомий вам хлопець хоче зробити зі своїм життям і з ким він хоче його розділити? Вчіться жити своїм життям і дозвольте зробити це оточуючим. Кожен сам повинен вирішити чого він хоче.
7. Вчіться у лиха.
Біда є одним з найпотужніших вчителів з яким нам доводиться зіткнутися в житті. Ви дізнаєтеся дуже багато про життя долаючи труднощі і навчившись вирішувати їх. Біда буває різною, але не змінюється в ній одне – цінний досвід, який вона приносить.
8. Не ставтеся до себе занадто серйозно.
Іноді можна дозволити собі побути блазнем. Це нормально. Придумайте забаву і покажіть своїм дітям і оточуючим, що ви знаєте як весело провести час. Таким чином ви трохи помолодшаєте, а ваші глядачі подарують вам тонну сміху.
9. Мати почуття гумору.
Смійтеся, жартуєте. Сміх завжди допомагав людям жити довше. Він знижує кров’яний тиск і налаштовує людей доброзичливо по відношенню один до одного. Вчіться сміятися над собою. Це дуже цінна якість!
10. Практикуйте об’єктивність.
Будьте об’єктивні у прийнятті рішень. Аналізуйте факти і не дозволяйте расовим, соціальним або будь-яким іншим стереотипам впливати на ваші рішення. Великі лідери приймають рішення краще, коли вони діють на основі фактів, а не емоціях чи забобонах.
11. Вчіться на своїх помилках.
Ви будете робити помилки. Ви будете робити багато помилок. Ви навіть не зможете перерахувати їх всі. Помилки неодмінно трапляються і найкраще, що ви можете зробити, це вчитися на них. Не витрачайте весь свій життєвий потенціал на виправлення помилки, зробленої багато років тому. Вчіться у неї і рухайтеся далі. Світ не буде чекати, поки ви живете у минулому.
12. Пробачте собі.
Припиніть бичування себе за те, що зробили в минулому. Що зроблено, те зроблено! Прощення – це дар залишати всі образи і негатив у минулому, не тягнучи їх за собою у сьогодення. Багато людей все життя живуть минулим і не дозволяють собі спрямувати весь свій потенціал на творення майбутнього. Навчіться прощати себе і навчитеся прощати інших.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *