Чи є у кожного з нас харизма?

Categories СаморозвитокPosted on


Наше минуле наповнене історичними постаттями, які заслуговують на визнання. Звичайно, у нас є всі підстави вважати їх героями свого часу, а , можливо, і нашого! Особа в історії не може відігравати другорядну роль, адже безумовно, людина виступає рушієм історичного процесу, саме непересічна особистість, наділена якостями, що приваблює до себе оточуючий світ, і стає засновником нової епохи. Та, напевно, кожного із нас цікавить вічне питання, яке ми відносимо не лише до минулого, а що безпосередньо стосується теперішнього, і від якого насамперед залежить наше майбутнє: Чому саме він, а не я, знаходиться в центрі уваги? За що його суспільство обожнює, адже у нього ні таланту особливого, ані звичайної людської привабливості?
Уже давно було доведено, що відомі люди, про яких ми згадуємо і до сих пір, не маючи на перший погляд нічого особливого, володіли не всім відомою зброєю і до сьогодні. Що це за зброя і чому одним так важко отримати цю бажану прихильність у суспільстві, а іншим варто лиш мовити слово?А це , шановні мої, харизматичність. Неодноразово про політичних діячів ми могли б почути: його харизматичність дозволяла йому бути на висоті! Та що ж це таке- вміння легко знаходити спільну мову із людьми, що засноване на якійсь психологічній установці чи звичайна впевненість у собі, яка не кожному з нас допомагає втілити в життя те, що ми так прагнемо. Через певні обставини, власні, можливо не завжди обдумані вчинки кожен з нас може зламатися під натиском навколишнього середовища. А тим більше у кожного із нас є ті слабкі сторони, про які ми боїмось згадувати. А що ж із тими, яким присвоєно харизиматичність? Невже їм нема що боятися і приховувати від світу? Звичайно, що є. Просто вони вміють свою поразку перетворити на перемогу, і продовжувати залишатися тими непересічними особистостостями, на які прагнуть рівнятися маси.
Чи можна стати харизматичним серед оточення, у якому ти перебуваєш? Я думаю, що можна. Звісно, деякі харизматичними народжуються, але більшість із них стають такими в міру обставин і лише звдяки власним зусиллям. Кожен із нас може спробувати змінити себе, своє ставлення до світу, і з впевненістю іти по цій стежці, що називається життям.

Ірина Мусій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *