Думки – це сила!

Categories СаморозвитокPosted on

Так вже повелося, що людям властиво думати…Хтось користується цим правом вкрай рідко (без образ!:)), а хтось більшу половину свого життя проводить в роздумах про важливі, на його думку, речі. Але чи помічали ви коли – небудь, що наші думки, мрії, потаємні бажання можуть раптово, і що не менш важливо, приємно нас дивувати своїм здійсненням? Особливо це відбувається у такі моменти, коли цього найменше чекаєш. Така несподівана радість надзвичайно приємна!
Думки мають велику силу. І ця сила обов’язково переростає у енергію, яка потрапляє в Космос і продукує здійснення наших бажань. Позитивною буде ця енергія чи ні – все залежить від вас. Якщо ви мислите позитивно, живете у піднесеному дусі та хорошому настрої, то ваші думки збуватимуться швидко та якісно.
На власному досвіді переконалась, що це діє. Неодноразово бувало так, що думала про людину близько хвилини і «вуаля» – вона телефонує .
Які думки – такі і ситуації відбуваються навколо нас. Ми подаємо нашій підсвідомості своєрідні “накази” про виконання тієї чи іншої дії.
Моя порада: завжди думати про щось хороше, адже неприємні думки провокують неприємні ситуації, а вони нам з вами абсолютно не потрібні. Наша підсвідомість – реалізатор думок. Головне завдання полягає у тому, щоб чітко висловлювати свою думку. Наприклад, виразно вказувати: хочу новий телефон; хочу познайомитись он з тим симпатичним хлопцем; хочу здати екзамен/залік на “А”. Категорично не рекомендую при формулюванні свого бажання – думки використовувати частку “не”, типу: не хочу, щоб мене спитали на парі, не хочу стояти в маршрутці, не хочу потрапити під дощ. Причина такої заборони полягає в тому, що думки здійсняться, але з точністю навпаки – вас таки спитають на парі, ви таки стоятимете, а не сидітимете зручно в маршрутному таксі, і ви таки промокнете наскрізь.
Починаючи думати про свою мету, потрібно максимально її уявляти, кожну її деталь, кожен крок на шляху до неї. І головне – не потрібно ні хвилинки сумніватись! Адже сумніви – це такі погані “речі”, які максимально гальмують, уповільнюють втілення вашої мрії.
Наприкінці хочу сказати ще таке: просто думати – це ще не все діло. Крім розумової праці обов’язково слід працювати фізично. Не варто сидіти, склавши руки, а працювати, працювати і ще раз працювати. Збирати інформацію про свою мету, опитувати людей, хто вже здійснив задумане і вірити в те, що все у вас вийде.
Бажаю удачі!:)

Оксана Савончак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *