Ми є тими, ким себе вважаємо

Categories СаморозвитокPosted on
усміхнись світові і світ усміхнетсья тобі

усміхнись світові і світ усміхнетсья тобі

Напевно кожен з нас інколи ловить себе на думці про те, що життя якимось чином проявляє до нас несправедливість. Ми жаліємо себе, плачемось на плечі друга і впевнені, що все йде не так аж ніяк не з нашої вини. І чомусь до аналізу ситуації додумуються лише одиниці. Чи то емоції заважають, чи ми на стільки боїмось заглянути всередину себе…

А варто таки було б пам’ятати, що наше відношення до світу повертається бумерангом. Наш організм, включаючи як фізичне, так і тонкі духовні тіла, можна порівняти з музичним інструментом: для того, щоб він гарно грав, потрібно спершу налаштувати інструмент. Щоб бути в гармонії зі світом, треба налаштуватись на цю гармонію.

Ми завжди захоплюємось людьми, впевненими у собі, усміхненими, радісними і успішними. Та якщо придивитись до них ближче, ми помічаємо, що зазвичай вони не відрізняються надто блискучою і модельною зовнішністю або особливим багатством. Такі люди просто живуть в гармонії. Вони люблять себе і все навколо себе. А посилаючи любов, вони отримують її у відповідь. Очі в цих людей світяться, на роботі все вдається і особисте життя складається, як нам здається, саме по собі чудово. Але нічого не дається нам просто так. Наш успіх – це наслідок наших же зусиль, нашого вміння мудро координувати свій час і позитивно спрямованого мислення.

Сьогодні вчені активно досліджують думку і її силу. І в цій царині вже досягнуто певних результатів. Неврологи стверджують, що ми повинні «бути більш як обережними до того, про що ми просимо».Думки матеріалізуються, віра зцілює! Люди, які ясно бачать своє щасливе майбутнє, отримують це щастя!

То що ж заважає кожному з нас прокинутись вранці, усміхнутись перед дзеркалом і сказати собі: «Дякую за життя! Я щасливий! В мене все вдається! Сьогодні буде чудовий день!» І це не пусті балачки. Своїм мисленням ми буквально притягуємо до себе те, про що думаємо. Спеціалісти з нейро-лінгвістичного програмування (НЛП) радять максимум реалістично уявляти свої мрії, приміром якщо Ви мрієте про власний будинок, зробіть плакат із зображенням цього будинку і повісьте його на стіну, можете зобразити там себе, щасливу сім’ю тощо. Дивіться на нього і явно уявляйте як Ви в ньому вже живете. Мрієте про авто? – Сходіть в автосалон, навіть якщо не маєте грошей, посидьте у машині вашої мрії, відчуйте її, уявіть, що вона вже ваша. Наближайте ваші бажання до себе по максимуму! Головне, аби ці бажання не становили загрози іншим людям і не були егоїстичними та злими. В такому випадку світ Вам відплатить тим же.

Кожен має право творити майбутнє своїми руками і… думками. Це як у жарті про чоловіка, який їде в маршрутці і подумки жаліється на життя: «Дружина невірна, грошей немає, діти не слухаються, на роботі все валиться». За плечем чоловіка сидить ангел, нотує все це собі в блокнот і каже: «Гм, дивні ці люди і бажання в них дивні… Ну добре, виконаємо!»

Ми є тими, ким себе вважаємо. Як тільки Ви представите себе оточуючим як успішна і щаслива людина, то почнете своїми діями відповідати цьому статусу. Маленький успіх притягує великий.

В тому ж таки НЛП пропонують в якості інструментів творення щасливого життя набір пресупозицій, або основних переконань, у які корисно вірити людині.

 •  Карта не територія . Світ, який ми спрпиймаємо – не те ж саме, що об’єктивно існуючий світ.
 •  В кожний момент людина робить найкращий вибір із доступних їй при виборі.
 • Душа і тіло— елементи єдиноїкібернетичної системи. Зміна в одній частині несе за собою змінув другій.
 • Модель світу іншої людини може дуже відрізнятися від моєї. Модель світу кожної людини унікальнa, і всі суб’єктивні моделі одинаково правильні (або неправильні).
 • Смисл комунікації полягає в реакції, яку вона викликає.
 • За будь-якою поведінкою стоїть початково позитивний намір.
 • Всесвітня сфера дружелюбна та преповнена ресурсами.
 • У людей уже є всі необхідні їм ресурси для задоволення всіх своїх намірів.
 • Нема невдач, є тільки зворотний зв’язок.
 • Людина –це не її поведінка.

Попрацювати над своєю самооцінкою ніколи не пізно. Комусь варто «вигнати» з себе надмірні голоси его, а комусь навпаки – полюбити себе таким, яким створила його природа. Та в будь-якому випадку ми не повинні боятися життя.

То як же почати свій шлях щастя?

1. Навчіться поважати і любити себе, тоді стосунки з оточуючими людьми помітно покращаться.

2. Шукайте себе! Робіть те, що вам завжди подобалось! Співайте, танцюйте, малюйте!

3. Погляньте на себе в дзеркало, посміхніться і знайдіть всі свої позитивні сторони. Можете записати їх на папері в одну колонку, в другу – чесноти, яких Ви б хотіли набути і в третю те, що Ви хочете викорінити з себе! Ось Ваш індивідуальний план саморозвитку!

4. Відповідайте за свої дії і слова! Це принесе Вам успіх, повагу і визнання в очах оточуючих.

5. Чітко сформулюйте свої мрії та мету!

6. Сприймайте кожну життєву ситуацію як досвід. Не оцінюйте її як щось добре чи погане, просто     побудьте в тому, що з Вами стається. Ніякі випробовування не даються нам без сил їх подолати!

7. Завжди пам’ятайте про силу, якою володіють слова! Все, що ви чуєте та читаєте, повпливає на Вас.

8. Будьте глухими, коли хтось каже, що ви не можете здійснити своїх мрій. Нехай вашим девізом  буде: «Я можу зробити це!»

9. Заведіть щоденник і записуйте туди на скільки Ви наблизились до свого ідеалу сьогодні, оцінюйте себе і плануйте наступні кроки.

10. Будьте собою! В цьому світі більше немає такої неповторної особистості як Ви!

На закінчення проведу аналогію з англійським прислів’ям: «You are what you eat» (ми є те, що ми їмо). А чи не логічніше було б сказати «You are what you think» (ми є те, про що ми думаємо)?.. Або, за словами Будди: «Ми стаємо тим, про що думаємо».

Отже, повідомте своєму мозку про Ваші мрії і дозвольте підсвідомості зробити диво! Будьте відкриті для успіху!

Христина Губська 

1 comment

 1. Завжди кажу – всі проблеми людей в голові:) Достатньо там навести лад і життя зміниться

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *