Щасливим бути просто!!!

Categories СаморозвитокPosted on


Так – так, це цілковита правда!!!! І я з кожним днем все більше і більше пересвідчусь у цьому. Просто ми забули, як це: радіти усіляким дрібничкам, посміхатись маленьким діткам, говорити компліменти незнайомим людям… А жаль…Тому що все це – кроки до власного щастя, до хорошого настрою, повної відсутності депресії, гармонії із своїм внутрішнім «я» та з навколишнім світом.
Отож, поїхали!)
1.Слід запам’ятати, що щастя полягає не в матеріальних речах, а в духовній злагоді. Жодна покупка не замінить вам щирої усмішки та душевного тепла.
2. Будьте вільними! Своїми думками, вчинками, тілом та душею. Вільними у вираженні своєї ідеї, вільним від буденних, застарілих стереотипів. Вільними у всіх значеннях цього слова. Ваша свобода повинна бути завжди при вас.
3.Навчіться бути щасливим і кожного дня вдосконалюйте це знання. Адже як сказала Діна Дін: «Кожен щасливий рівно настільки, наскільки вміє бути щасливим»…
4. Закохайтесь! Кохання подарує вам крила, піднесе вас над буденністю життя, на сьоме небо. А саме там, як відомо, і мешкає щастя…
5.Будь те божевільними!!! У доброму сенсі цього слова, звісно. Не приховуйте своїх емоцій, діліться позитивом з іншими. Будьте щедрими на усмішки, добрі слова та відкритий погляд.
6.Вірте у себе, у свою мрію. Адже мрії матеріальні, вони створені для реальності…І як би це не діяло, не було правдою, то природа просто не дозволила б нам мріяти..
7. Не будьте егоїстами. Полюбіть своїх ближніх, їхні шаленства, їхні індивідуальності. При всякій можливості допомагайте їм відкриватись для світу. І не думайте, що це марно. Адже, як сказав Сократ: «У кожній людині є сонце – тільки дайте йому світити». Дайте змогу людині сяяти і побачите, як вам самим стане від цього радісно.
8. Ніколи і нікому не заздріть. Дуже яскраво та повчально така історія і її наслідки показано у коротенькому українському мультфільмі «Злидні». Невже і вам хочеться з ним зустрітись?:) Раджу переглянути це і добре подумати над мораллю та сюжетом…
9. Будьте справжніми, самими собою. Не підлаштовуйтесь під норми та шаблони, не ставайте чиїмись клонами. Ви єдині і неповторні, збережіть себе і щастя вам усміхнеться.
10. Навчіться радіти будь – яким дрібничкам. Вийдіть на вулицю і усміхніться всім навколо. Адже ви живете на світі – і в цьому вже полягає щастя…
Можна виділяти ще багато пунктів, але я виписала лише ті, які вважаю доцільними. Це моя особиста думка. Кожен може дописувати сюди свої твердження, викреслювати наведені мною. І це правильно, адже в кожного різне щастя.
Можу сказати лише одне – на щастя заслуговують всі, без винятку. І як не крути, воно все – таки прийде до кожного. Тож, давайте підготуємося і гідно його зустрінемо…

Оксана Савончак

Мультфільм “Злидні”(2005)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *