У пошуках покликання

Categories СаморозвитокPosted on

Якщо праця, якій ви присвячуєте більшу частину свого життя, приносить вам справжнє задоволення і хороший дохід, то вас можна назвати по-справжньому щасливою людиною в робочій сфері. Але як зрозуміти до чого прагнути і як вибрати саме той вид діяльності, до якого у вас лежить душа? Розібратися в чому ваше покликання складне завдання для кожної людини. Те заняття, якому ви будете віддавати багато сил і присвячувати достатньо часу, має змушувати вас з радістю починати новий день і засинати з посмішкою, із задоволенням думаючи про завтрашні турботи і плани.

Є кілька способів, які допоможуть вам з’ясувати, чим же все-таки варто займатися.
1. Згадайте що ви дійсно вмієте робити добре. Може колись в школі вас хвалили за таланти, організаторські здібності, вміння співати чи успіхи на уроках праці. Напевно, ви чимось відрізнялися від однокласників і щось у вас виходило робити краще за всіх.
2. Подумайте, що по-справжньому вас хвилює і викликає справжній інтерес. Це може бути якесь хобі або просто захоплення чим-небудь.
3. У пошуках яких тем ви найчастіше борозните простори інтернету, про що любите читати або дізнаватися? На які друковані видання ви б підписалися?
4. Згадайте все, про що коли-небудь мріяли. Навіть якщо вас колись відвідувало почуття невпевненості або страху і ви не прагнули здійснити задумане, зараз саме час це зробити.
5. Складіть список всіх занять, про які ви думали і виберіть саме цікаво для вас. Це і буде номер один у списку ваших занять. Тепер придивіться до нього уважніше, прочитайте як можна більше про це вид діяльності, дізнайтеся те, чого не знали, вивчіть предмет якомога глибше. Подумайте, чи готові будуть люди платити за вашу роботу і якщо так, то чому. Вигідне це заняття, чи зможете ви займатися ним тривалий час і не втратити ентузіазму.
5. Далі – дійте. Спробуйте почати, хоча б у якості експерименту. Можна розповісти про свій задум оточуючим, тоді вам буде соромно здатися при першій же невдачі і думка інших людей стане для вас додатковим стимулом.
6. Вам доведеться виділити достатню кількість часу, щоб всі ваші зусилля не пропали даром, тому приготуйтеся до того, що темп вашого життя значно прискориться, а від чогось, можливо, доведеться відмовитися.

Пошук покликання – нелегкий шлях, що вимагає сміливості, рішучості, терпіння і завзятості, але, як сказав Конфуцій: «Знайдіть роботу, яку ви любите, і вам ніколи не доведеться” працювати “.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *