Як зробити поганий день хорошим

Categories СаморозвитокPosted on


Бувають дні, коли все йде шкереберть, настрій на нулі і здається, що ніщо вже не виправить ситуацію. Але це не так! Навіть у безнадійно-поганих днів є шанс стати хорошими, правда, ви повинні для цього постаратися. Що вам необхідно зробити?

# 1 Зробіть що-небудь тільки для себе

Кожна людина має потребу в особистому просторі – як у фізичному, так і в психічному. Побудьте наодинці з собою – випийте чашку чаю, почитайте книгу, погортайте журнал або послухайте плеєр. Щодня присвячуйте собі трохи часу, це допомагає відновити сили, позбутися стресу і відволіктися від неприємних дрібниць, з якими доводиться стикатися протягом дня.

# 2 З’їжте те, що любите

Безумовно, здорове харчування – це важлива умова міцного здоров’я, але іноді можна дозволити собі розслабитися. Якщо день не вдався, трохи шоколадних цукерок, в яких ви зазвичай себе обмежуєте, допоможе вам прикрасити його. Смачна, улюблена і бажана їжа гарантовано викличе у вас позитивні емоції, яким би важким не був ваш день.

# 3 Не сидіть склавши руки

Якщо у вас не ладиться з великим проектом, не зациклюйтеся на ньому. Ви можете повернутися до нього пізніше. Займіться іншими справами: зробіть дзвінок, який давно відкладаєте, напишіть лист, який запланували ще тиждень тому, розберіть бардак на робочому місці. Як тільки ви відчуєте, що ваш день проходить не дарма, ваш настрій відразу ж підніметься.

# 4 Поговоріть з близькою людиною

Якщо ваш настрій на нулі, зателефонуйте близькій людині – вашій мамі, вашій другій половинці або вашому другу. Але намагайтеся не плакатися в трубку про свої проблеми, а навпаки виберіть якусь позитивну тему. Запитайте, як пройшли вихідні, як справи і не забудьте сказати, цій людині, що ви любите її.

# 5 Прийміть ванну

Водні процедури явно діють на людину заспокійливо. Вони допомагають зняти напругу і забути про проблеми. У ванній ви очищуєтеся не лише фізично, ви змиваєте з себе весь негатив, накопичений за день. Душ – це відмінний спосіб освіжитися після важкого робочого дня, а тепла ванна допоможе розслабитися перед сном.

# 6 Знайдіть привід посміятися

Якщо на вас навалилися проблеми і ваш настрій зіпсовано, немає кращого способу виправити ситуацію, ніж від душі, голосно і заразливо посміятися. Веб-комікси, смішні відео на YouTube, жарти з другом, забавні фотографії … знайти привід для того, щоб повеселитися не так складно.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *