БЕРЕЖІТЬСЯ ЗАРЯДКИ!

Categories Здоров'яPosted on

zarjadkaРанкова зарядка – лиш на перший погляд найбезневинніша в світі річ. Чимало з вас колись пробувало робити вправи, а деякі навіть роблять це регулярно. Але ви не знаєте, які підводні камені вас очікують.

Так, зарядка сповнює тіло енергією, виникає така собі «ейфорія» – відчуття легкості в тілі, свіжості в голові, відчуття, що тобі під силу будь-які труднощі. Але…
У тих, хто робить ранкову зарядку регулярно, виникає залежність від неї. Навіть в фізичному сенсі у них починається ломка – змучені зарядкою м’язи нагадують про потребу в навантаженні – жоден зарядкозалежний не може пропустити ранкового тренування не помітивши цього.

Мало того. Залежні від зарядки люди схильні прогресувати в своїй залежності. Починається все з зарядки, безневинної ранкової зарядки, а далі – пробіжки на стадіоні, плавання, а там дивись і на серйозний вид спорту підсідають.. Починають наприклад, грати в бадмінтон чи футбол. А закінчитись це може геть трагічно – людина може потрапити в залежність від екстремальних видів спорту, або потрапити в секцію єдиноборств тощо. Потім такі люди стрибають з парашутом, намагаються побити власні рекорди – і ламають собі руки-ноги. Ви ж не хочете лежати в гіпсі? Відмовтесь від зарядки, поки не пізно!

Залежність від зарядки змінює соціальний статус та поведінку людини. Зарядко-залежні, (або спортозалежні люди) відрізняються від звичайних законослухняних громадян. Так, лише подивіться – вони не звертаються до державних аптек і лікарень, не підтримують національних виробників (пива і цигарок) і не наповнюють бюджет. І взагалі, вони не поважають суспільні правила. Це антисоціальний прошарок суспільства.

Тому будьте обережні, адже зарядкозалежні (в тому числі – із вашого оточення) схильні вербувати новачків, розповідаючи, стільки всього дає їм спорт. Не забувайте, що зарядка – це перший крок до небезпечної секти, яка поклоняється так званому «Здоровому способу життя». Якщо ви вчасно не розпізнаєте вплив зарядкозалежного на ваше життя, ви ризикуєте зберегти своє здоров’я, фігуру і ясність думки надовго. Що тоді робитимуть дієтологи, фармацевти і політтехнологи? Ви хочете, щоб вони померли з голоду? Не робіть зарядки!

ЯК ЖЕ РОЗПІЗНАТИ ЗАРЯДКОЗАЛЕЖНИХ? Передусім зверніть увагу на такі прикмети – рівна струнка постава, гордо піднесена голова, розправлені плечі, добре розвинені м’язи (особливо для чоловіків). Також зарядкозалежних можна впізнати за особливою ходою – так званою «спортивною» – пружинистою і легкою.
Одягаються зарядкозалежні не обов’язково у спортивні костюми – так було б надто легко їх розпізнати. Але зверніть увагу на їх взуття! Воно завжди зручне, міцне і носке. Адже чимало зарядкозалежних полюбляють довгі піші прогулянки. Мало того, деякі з них взагалі не користуються ліфтом – ви можете собі таке уявити!

Бережіться зарядки. Бережіться спортсменів і зарядкозалежних. Диванчик біля телевізора – ось ваше справжнє покликання!

Ярослава Крешана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *