Звідки в тобі скільки енергії?

Categories СаморозвитокPosted on

Встигнути все… Бути сумлінним працівником, який вчасно та якісно виконує поставлені завдання , не забуваючи при цьому турбуватися про рідних і залишати час для захоплень. Чи можливий і важливий для Вас такий розвиток подій? Думаю, що більшість ствердно відповість на дане питання. У такому випадку варто задуматись, які джерела енергії, окрім кофеїнових можна використовувати. Звичайно, свої власні, які ми усіма можливими способами стараємось не бачити і блокуємо лінощами.
Думка, що люди, які більше працюють встигають більше за тих, які мають багато вільного часу здається абсурдною. Проте, це дійсно так! Самоконтроль і дисципліна зробили свою справу і направили вчинки даної категорії людей у русло бажаної результативності.
Тут в пригоді стало щоденне планування, яке дозволяє визначити пріоритетні події дня та пам’ятати про другорядні. Вирішуючи справи послідовно і вчасно Ви уникаєте накопичення проблем і розвантажуєте свої наступні дні.
Де взяти сили, як не піддатись на спокусу відкласти все на потім? Варто зрозуміти, що вирішення проблеми вже сьогодні дозволить в подальшому не заглиблювати її та не повертатись до неї у майбутньому. Працювати далі, а не топтатися на місці. А ще з’явиться солодке відчуття задоволеності собою. Я не маю на увазі гордість (для мене це вада, а не перевага) чи звеличення над іншими. Це лишень відмова від скигління і постійних звинувачень себе за відсутність прогресу у власних справах.
Запропонований шлях не простий і не завжди вдалий з першого разу, але без сумнівів ефективний для кожного. Спробуйте перевірити!

Анна Пахомова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *