День для кохання

Categories ПобутPosted on

Моя подруга всерйоз перейнялась тим, що у вівторок не зможе закінчити вишивати серветку, бо грішна справа у «присвяток» вишивати. Я перепитала чи точно вона не сповідує католицьку віру і втішила її тим, що навіть католики (хоч саме в честь їхнього пресвітера започатковане свято) соборною молитвою не відзначають цей день.
Отже, з кожним роком свято набирає більших масштабів у нашому житті, адаптується до нашого місячного бюджету, в’їдається в пам’ять, схвильовує серце і навіть церковний календар хоче змінити. Валентинів день, який раніше вважався факультативним святом тепер пліч-о-пліч з «роковими святами». Феєричні шоу, полум’яні сердечка і червоні троянди на високих ніжках чекають на Вас у вказаному місці в прекрасний день року.
Цей день став неформальним об’єднанням 8-го березня і Дня захисника Вітчизни, це один з секретів його популярності і значущості.
Я жодним чином не хочу образити ні закоханих, ні амурів, ні продавців листівок, але скажу, що любов варта більшого, ніж подачі маленькими порціями і лише раз в рік.

Інформація для роздумів:
Любовна записка 19 століття:
Люба моя Еммі!
Поспішаю повідомити Вам, що після нашої зустрічі, ангели в душу моїй не
припиняють співати. Ваш дзвінкий сміх досі звучить в моїх вухах.
Я з нетерпінням чекаю Вашої відповіді на мою скромну пропозицію.

Сучасна записка:
Лю тя, зая!
Чмокі…

Анна Пахомова

2 comments

  1. Погоджуюсь з автором, хоча зараз дивлюсь на чарівні рожеві троянди і милу валентинку, подаровані на свято закоханих 🙂

  2. Я теж згоден. Це чисто комерційне свято, нав”язане нам загнивающіми імперіалістами. Взагалі, на скільки мені відомо Валентин був сутенером який водив повій до легіонерів і за це його наказали, а через те що він був ще й християнином, то з нього зробили великомученика.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *