Флірт чи самопровокація?

Categories ПобутPosted on


Безневинний флірт нікому не приносив шкоди, а навпаки- лише задоволення. Молоді дівчата впевнено фліртують із хлопцями, іноді просто так, навіть не сподіваючись на щось більше, і це цілком природно. Це не злий вимисел, як думають деякі особи протилежної статті, а просто бажання привернути до себе увагу, так необхідну для підвищення власної самооцінки! Пройшовши повз хлопців, можна зовсім безневинно обмінятися парочкою приємних реплік лиш для того, щоб покращити собі настрій у важкий буденний день. А потім похіхікати із подругами про те, як «я пожартувала із симпатичним чоловіком, що недавно влаштувався до нас на роботу!»
Все просто, невимушено і приємно. Та , звичайно, за своєю людською природою, чоловіки не завжди сприймають флірт як належне. І тоді стає очевидним зовсім інший факт- самопровокація. Чи ж існує межа між можливістю просто пофліртувати і самопровокацією? Всі чоловіки одноголосно можуть заявити: «Та вона лише своїм поглядом чи великим декольте мене спровокувала!» Але це не так. Межа, безумовно, існує. Та от тільки де саме? Тоді ,коли із безневинного флірту відбувається перехід до іншої стадії – випадкових дотиків, аж занадто частих поглядів і збігів обставин, коли він та вона опиняються поруч одне біля одного? Так, це вже перший крок до того, що флірт переріс у самопровокацію. Та найчастіше всі ці казуси закінчуються, а точніше- сама ж жінка, дівчина намагається все зупинити, розуміючи очевидні наслідки свого особливого спілкування із тим чи іншим чоловіком. Тоді варто сказати собі «стоп», а тим більше, коли зовсім неприязною видається увага від цієї особи . Але часто жінки не помічають тих очевидних речей, і попросту залишають все як є. Мабуть, що це і є та сама самопровокація.
Тому не слід із малознайомими чоловіками надміру фліртувати. Це приємно, але разом із цим небезпечно. У будь- якої дії є своя протидія. В даному випадку – це самопровокація. Спровокувати чоловіка на інтимний зв’язок за допомогою безневинного флірту настільки просто, що для цього навіть не потрібні особливі знання. Але чи потрібно це взагалі? Варто задуматися….

Ірина Мусій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *