Між двома вогнями

Categories ПобутPosted on


Неодноразово перед нами постає проблема вибору…Вона є завжди і у всіх. І буває різного характеру та потреб: чи то вибір між тою чи іншою кофтинкою, парфумами, сортом кави, видом шоколаду чи значно гірше – вибір між людьми…Важко вибирати між живими істотами, які мають почуття, серце, душу, яких легко ранити та образити.
Найчастіше такий вибір постає перед дівчиною/хлопцем, коли вона/він обирають, кому ж з двох віддати перевагу. Описуватиму із власного «дівочого» досвіду. Справді, нелегко зрозуміти, кого ми хочемо бачити біля себе, коли «об’єкти суперечки» надзвичайно схожі між собою і ще, за законом підлості, є найкращими друзями. Тоді в хід ідуть будь-які жіночі хитрощі та підловки для того, щоб знайти їхні хороші якості та по можливості змиритися з поганими. Потім уже варто робити висновки, з ким з двох ти будеш щасливішою.
Так по якому ж принципу ми обираємо собі супутника, коли потрібно вибрати з двох? Моя порада – розпочати слід з себе. Потрібно розібратись хто з них вам ближче і для яких відносин? Чи хочете ви зараз серйозних стосунків чи просто розваги на деякий час? Якщо з цілями визначилися, тоді починайте розбирати переваги і недоліки кожного. Для серйозних стосунків більше підходить той, хто серйозно ставиться до вас, дорожить вами, хто буде зберігати вам вірність і піклуватися про вас.Для відносин, які ви плануєте як розважальні, без будь-яких далекосяжних планів, вибирайте хлопця трішки легковажного в спілкуванні, веселого, товариського, готового підтримати ваші авантюрні плани, швидкого на підйом, щедрого. З таким можна добре провести час. Ви будете просто насолоджуватися його спілкуванням, проводити разом вечори на дискотеках і в клубах, на вихідні виїжджати на пікніки, відпустку проводити в цікавих і захоплюючих місцях, але немає гарантії, що для такого типу проведення часу у нього не буде ще двох-трьох таких дівчат, як ви. Подумайте, чи згідні ви таке терпіти.
Обговорили переваги та посумували над недоліками? – Далі потрібно уважно придивитися як «об’єкти» ставляться до ваших захоплень, хобі. Якщо він кепкує з вашого улюбленого заняття, то ви навряд чи будете мати від нього підтримку в майбутньому. Задумайтесь над цим. А тепер витратьте трішки часу і вивчіть їх внутрішній світ, їхні захоплення. Раджу вибрати того, чий світ вам буде ближчим. Якщо ж він врозріз розходиться з вашим, то відносини між вами не будуть тривалими. Вам доведеться підлаштовуватися або намагатися змінити хлопця. А це майже завжди нереально, просто марна трата часу.
Ось в принципі і все, але хотілось би сказати ще одне. У таких амурних справах слухати варто своє серце…Лише воно в силі зробити правильний вибір.
Бажаю вам удачі!) Не помиліться)

Оксана Савончак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *