Молоко: корисне чи шкідливе?

Categories ПобутPosted on


Серед дослідників поширюється думка, що молоко корисне тільки як джерело сироваткового білка. Іншої користі від цього продукту для здоров’я, нібито, немає, а навіть навпаки – є шкода. Оскільки воно призначене тваринам, то людськийорганізм не завжди може правильно його перетравити, що спричиняє різноманітні хвороби.
Серед причин відмовитися від молока називаються: неправильна їжа(корми з непридатних інградієнтів насичені антибіотиками та гормонами), давно не актуальна пастеризація(вбиває не тільки шкідливі бактерії, а й корисні властивості), ультрапастеризація для тривалішого зберігання(остаточно вбиває всі корисні бактерії), гомогенізація(руйнує жири і робить його важким для перетравлення), генетично модифіковані домішки.
Очевидно, що молоко з прилавків магазинів та супермаркетів таки шкідливе, але на щастя в Україні ще є змога дістати справжнє домашнє молоко.Тож не лінуйтеся пошукати натуральне, щоб не труїтися заводським. Тим більше, що вчені Університету штату Мен дослідили позитивний вплив вживання молочних продуктів на пам’ять.

Іван Лендєл
За матеріалами: Infoniac, DivineCaroline, MailOnline.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *