Плагіатьте щирі вчинки!

Categories Побут, СтаттіPosted on

1399798071Кажуть, щастя в простоті. Мені далеко до цього, але є люди, які дивують та тішать своєю простотою. Вони серед нас, такі звичайні і часто не помітні. Розкажу декілька моментів, повз які не хочеться проходити. Можливо, їх зрозуміють і вони стануть комусь рідними.
Дівчинка, яка при знайомстві представляється Марусею. Дивно мені це чути, адже жодна з моїх знайомих не погодиться на те, щоб її величали Марусею. Всі навколо — Маші або Марго.  Більше б таких Марусь знати…
Хлопчик О, який гарно спілкується солов’їною мовою, дуже щиро просив свою колегу на тренінгу вживати замість слова “опровергать” українське – “спростовувати”. Прохання було доброзичливим та вільним від агресії. Впевнена, лише такі мирні повчання можуть змінити оточуючих.
Хлопчик Д, який запалює очі та серця усіх, кого зустрічає, палкими словами підтримки. Його девіз — вірте в себе і не здавайтесь. І він не втомлюється повторювати його щоразу при нагоді. Офіціанткам, яких називає вмілими та найкращими, колегам, які опускають руки. Підбадьорювати — це талант, ним потрібно користуватись у ситуаціях, можливо, незручних для Вас, але вагомих для інших. Вилаяти кожен вміє, а Ви спробуйте зрозуміти.
На літературному вечорі відомий український письменник О. І. Стверджує, що він насправді дуже лінивий. Коли випадає нагода не писати, він її залюбки використовує. Виявляється і талановиті люди борються з приступами ліні. Хочеться, щоб результати нашої боротьби були такими ж вагомими, як і їхньої.
Дівчинка К, яка подарувала своєму хлопцеві на День народження, так би мовити, абонемент на похід до стоматолога. Він звичайно має можливість самостійно заплатити лікарю, але суть її подарунку у величезній турботі та небайдужості до його здоров’я. Жодні літри парфумів, шкіряні гаманці та інші типові подарунки не зможуть стати аналогами подарунка, заснованого на почуттях.

Помічайте доброту і простоту навколо і не бійтесь плагіатити її!

Анна Пахомова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *