10 причин чому я піду на вибори

Categories СуспільствоPosted on


Не так часто в нашій країні відбувається щось на стільки масове як вибори і як на мене, то пропустити таку подію – просто гріх. Це як ото кажуть, що у Великодну ніч спати гріх. Чому я піду на вибори? Ділюсь із Вами своїм набором причин, може і Вам якась припаде до душі =)

1.Я поважаю відповідальних людей. А ігноруючи вибори, Ви просто знімаєте з себе відповідальність, навіть найменшу. Потім звісно легше скаржитись на владу, яку вибрали без Вас. Ну і скигліть далі. Як казав Азаров: “Ти нє скіглі, а бєрі лапату і гадуй сємью”.

2. Я вважаю, що проголосувати таки є за кого. От чесно обридли вже при владі люди, які банально писати-говорити не вміють.

3. Мої діди не для того воювали, помирали з голоду, мріяли про краще майбутнє в холодних окопах, стискаючи в обмерзжих руках зброю, щоб я зараз лінувалась вийти з теплої хати і поставити галочку в квадратику. Мені було б соромно перед ними.

4. В наступні 5 років мені буде від 22 до 27 років. Більшість людей в цей період визначаються з професією, одружуються, дітей навіть заводять. Я не хочу, в цей період мого життя країною керували бандюки і щоб потім моя дитина спитала мене де я була, коли цих бандюків обирали.

5. Бути байдужим – це бути ніяким, ні холодним – ні гарячим, одним з тих, кого називають сірою масою. Подобається? Ок, залишайтесь завтра перед зомбоящиками.

6. Для моєї сім’ї вибори – це як культпохід. Пам’ятаю, що з трьох років батьки мене завжди брали на вибори із собою і дозволяли кинути бюлетень у скриньку, то було свято. Певним чином повертюсь у дитинство.

7. Вибори об’єднують нас як націю. Це одна з речей, яку ми маємо змогу зробити разом.

8. В наступні 5 років більшість новин державного значення будуть про діяльність людей, яких ми завтра оберемо. І якщо Ви потім скажете: “Я їх не обирав” – брехня! Не йдучи на вибори, Ви теж робите вибір, Ви віддаєте голос Партії регіонів. Ура! Бездіяльність – це теж дія.

9. Мені цікаво якими будуть бюлетені. Може це і абсурд, але цікаво =)

10. Це ще одна нагода прогулятись на вихідних. Навіть якщо буде дощ!

Сьогодні я їхала додому в автобусі на одній нозі, після пар в суботу (бо теперішня влада дожилась до того, що не має чим платити за світло та опалення університетів і хоче пошвидше відправити нас на канікули), із застудою, йшла під дощем і завтра піду, мені не важко.

Будьте врешті-решт дорослими, робіть свідомий вибір. Ми ковалі своєї долі!

Христина Губська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *